خیلی دور خیلی نزدیك

تواگردر تپش باغ خدا را دیدی، همت کن و بگو ماهی ها حوضشان بی آب است

دنیا می چرخه و می چرخه و کسی میاد توی زندگیت که میبینی این آدم چقدر همونیه که تو می خواستی!!!انگار که خدا گشته و گشته و اونی رو که باید رو برات سوا کرده و گذاشته توی زندگیت! می بینی که این آدم چقدر اخلاقش همونیه که تو همیشه دوست داشتی و اصلا به خودت که میای میبینی که 90 درصد همون چیزایی که می خواستی رو این آدم دقیقا داره و تنها کاری که می تونی کنی اینه که یه لبخند میزنی و میگی که خدایا شکرت :)
وقتی میبینی که چقدر حواسش بهت هست ، وقتی میبینی که چقدر دنبال کارهاته ، وقتی میبینی که وقتی یه سوالی می کنی چقدر پیگیر میشه و تهو توی همه چیو برات در میاره ، وقتی می بینی که چقدر بهت توجه می کنه چقدر مراقبته چقدر حمایتت می کنه،
وقتی می بینی که با تمام خستگیش از خوابش میزنه و تا خودِ خود صبح باهات حرف میزنه و کنارت میمونه یه آرامش خاصی بهت دست میده.
وقتی میبینی که حتی تحمل نداره صبر کنه کسی بهت چپ نگاه کنه ، وقتی روت غیرت و تعصب داره ، وقتی میبینی که اگه ناراحت باشی تا آرومت نکنه آروم نمیشینه باعث میشه که حس کنی چقققققدر خوشبختی
آخه مگه میشه با تمام این شرایط تو دوسش نداشته باشی؟ مگه میشه تمام زندگیت نشه؟ مگه میشه آروم جونت نشه؟ اصلا مگه امکان داره عاشق نشی؟ :)
برام مهم نیست که دنیا چه جوری می چرخه و بعد ها چی قراره بشه فقط برام این مهمه که من الان خوشبختم ، خوشحالم و از بودنش دنیا دنیا آرامش دارم :)


موضوع : خاطرات 
برچسب ها: وقتی هر چی حس خوب تو دنیاس میاد سراغ آدم این جوری میشه دیگه،
نوشته شده در یکشنبه 20 مرداد 1392 ساعت 01:20 ب.ظ توسط الهام ت نظرات |